✅Za nami Klub Pacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland w Miasto Bełchatów.👩‍⚕Rozmowy, Badania i Konsultacje od Serca.❤️👉Tym razem o sprawach sercowych, rozmawialiśmy z pracownikami Oddziału Elektrowni w Bełchatowie.❤️Spotkanie #KlubPacjenta cieszyło się zainteresowaniem pracowników Elektrownia “Bełchatów” Grupa PGE. Był to pierwszy Klub Pacjenta w Elektrowni w Bełchatowie.🌟Podczas Klubu Pacjenta w Bełchatowie lek. med. Paweł Szymczyk, specjalista kardiolog, American Heart of Poland poruszył bardzo ważny temat – niepokojące objawy chorób serca. W obliczu rosnącej liczby przypadków schorzeń kardiologicznych, które niestety dotykają coraz młodsze osoby, posiadanie wiedzy na temat ich objawów, które często mogą być mylone z innymi dolegliwościami jest bardzo ważne. 🫀❤️Uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań, w tym pomiaru ciśnienia, poziomu cukru oraz EKG serca – badanie to dostarcza ważnych informacji na temat rytmu serca, przewodzenia impulsów elektrycznych i ewentualnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca.Kluby Pacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” odbywają się pod patronatem Ministerstwo Zdrowia 🌷Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną troskę o zdrowie! 🌟