🕒Wczoraj odbyło się spotkanie #KlubPacjenta w Bielsko-Biała. Współorganizatorem wydarzenia był Uniwersytet Trzeciego Wieku Uniwersytet Bielsko-Bialski w Bielsko-Biała. ❤️💙Patronat nad wydarzeniem objął Jarosław Klimaszewski – Prezydent Bielska-Białej oraz Ministerstwo Zdrowia !🌟👩‍⚕Podczas wydarzenia prelekcję pt. “Zdrowo nie znaczy nudno!” wygłosiła Pani Ewa Glońska Strączek, pielęgniarka oddziałowa American Heart of Poland 🌟👩‍⚕Dodatkowo wysłuchaliśmy informacji na temat tego jak czytać etykiety na produktach spożywczych dzięki obecności ekspertów Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej💪Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach❗️🧠🩺Uczestnicy chętnie wykonali badania przesiewowe podczas spotkania oraz korzystali z obecności ekspertów:❤️✔ Pomiar ciśnienia✔ Pomiar poziomu cukru✔Analiza składu ciała✔Stoisko ds. profilaktyki #ŚląskiNFZ✔Stoisko PSSE w Bielsku Białej#Zdrowie #Profilaktyka #EdukacjaZdrowotna #BadaniaPrzesiewowehttps://zsercemdopacjenta.pl/wp-content/uploads/2023/12/1214.mp4