📅 Wczoraj mieliśmy przyjemność zorganizować #KlubPacjenta w Zgierskie Centrum Seniora, gdzie dr n. med. Jakub Foryś, specjalista kardiolog z Grupy American Heart of Poland, wygłosił prelekcję pt. “Niepokojące objawy w chorobach serca”.Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, jak rozpoznawać niepokojące objawy chorób serca, otrzymaliśmy cenne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia, a także poznaliśmy inspirującą historię 102-letniej pacjentki z rozrusznikiem serca. 🫀Rzeczniczka prasowa Anna Leder z Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ przedstawiła nowości dotyczące leczenia i badań profilaktycznych dostępnych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.W trakcie spotkania mieliśmy również możliwość skorzystania z badań pomiaru ciśnienia i analizy składu masy ciała.Dodatkowo, po prelekcjach odbyły się rozmowy indywidualne z ekspertami oraz stoisko ds. profilaktyki Akademia NFZ, gdzie uzyskaliśmy informacje na temat dostępnych świadczeń i programów profilaktycznych.❤️Nie możemy nie wspomnieć o zaszczytnym Patronacie Honorowym nad wydarzeniem, którym obdarzył nas Pan Przemysław Staniszewski – Prezydent Miasta Zgierza.👏Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną troskę o zdrowie! 🌟#ZdrowieZgierz #ChorobySercem #ProfilaktykaNFZ #SeniorzyZgierz #AmericanHeartOfPoland #SpotkanieZEkspertami #BadaniaProfilaktyczne #KlubPacjenta