❗Za nami Klub Pacjenta w KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości❗

👉Prelekcje edukacyjno-zdrowotne rozpoczął dr n. med. Janusz Prokopczuk, kardiolog, ordynator Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Kędzierzynie-Koźlu, Grupa American Heart of Poland, który w bardzo interesujący i przystępny sposób mówił o tym, co wpływa na długość życia przeciętnego Polaka.
👉Jak samodzielnie sprawdzić swoje zdrowie poprzez wykonywanie odpowiednich badań wyjaśnił uczestnikom specjalista ds. medycyny laboratoryjnej Grupy, Artur Gabrysiak. Zaprosił również słuchaczy do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach oraz badaniach, które zostały przygotowane dla uczestników spotkania.

👉Natomiast Alicja Widera, dietetyk Grupy American Heart of Poland, zapoznała słuchaczy z zasadami zdrowego żywienia oraz wpływem racjonalnej diety na zdrowie.

👉Uczestnicy zadawali dużo pytań, dzięki temu mieli okazję dowiedzieć się co należy robić, aby jak najdłużej pozostać w dobrej kondycji. Jak mówiła Pani Anna, uczestniczka spotkania – udało się przyswoić wiele cennych informacji, które na pewno zastosuję w praktyce, aby cieszyć się długim i szczęśliwym życiem❤️

W spotkaniu uczestniczył również Paweł Masełko – Starosta Kędzierzyńsko-Kozielski który serdecznie przywitał uczestników.
Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałe spotkanie❤️