Za nami pierwsze spotkanie w ramach Klubu Pacjenta w Rzeszowie organizowany przez Fundacja “Z sercem do Pacjenta”, Grupa American Heart of Poland, w którym wzięło udział blisko 100 osób 😍 – w tym m.in. pielęgniarki z Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie
📍Wśród podejmowanych tematów znalazły się m.in. sposoby zapobiegania i leczenia miażdżycy. Oddzielna prelekcja została także poświęcona odpowiedziom na pytania, czym zajmuje się chirurg naczyniowy i kiedy warto się do niego udać.

📍O ogromnym znaczeniu profilaktyki i zdrowego stylu życia mówił Rafał Śliż rzecznik prasowy, pełnomocnik ds. kontaktów zewnętrznych, Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia w Rzeszów – stolica innowacji. Zaprezentował on specjalny portal NFZ poświęcony dietom, dzięki któremu możemy uzyskać bezpłatną dietę, dostosowaną do naszego organizmu i ewentualnych schorzeń
Dziękujemy, że byliście z nami❗️Zachęcamy do śledzenia naszego profilu, gdzie znajdziecie informacje o kolejnych Klubach Pacjenta i jego lokalizacjach. W najbliższym czasie będziemy mieli okazję spotkać się m.in. w KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości, Dąbrowie Górniczej, czy Katowice – oficjalny profil miasta. Do Rzeszowa też wrócimy z kolejną porcją specjalistycznej wiedzy na temat zdrowia 💪❤️