👉 Za nami wyjątkowy Klub Pacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” w Bielsko-Biała w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Wykład pt. “Kiedy serce choruje” wygłosił prof. Andrzej Bochenek, legenda polskiej kardiochirurgii ❤

Zobacz film tutaj: Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Klub Pacjenta w Bielsko-Białej – YouTube

👉 O praktycznych narzędziach Narodowy Fundusz Zdrowia, dzięki którym możemy zadbać o zdrowie mówi Małgorzata Doros, naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Profilaktyki Narodowego Funduszu Zdrowia.
👉 Do dyspozycji każdy z nas ma takie programy jak np. Diety NFZ i Akademia NFZ.
Dopełnieniem Klubu Pacjenta w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej była prelekcja na temat diety. O piramidzie żywienia i zasadach zdrowego żywienia opowiada psychodietetyk Ewa Glońska-Strączek.
👉Klub Pacjenta spotkał się z dużym zainteresowaniem❣️
👉Słuchacze pytali, konsultowali 🥰🥰
#BielskoBiala #NFZ #zsercemdopacjenta #klubpacjenta #zdrowie #kardiologia #fundacjazsercemdopacjenta #zdrowystylżycia