❤️Trzecie spotkanie #KlubuPacjenta w Województwo MałopolskieGmina Chrzanów za nami! Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie ❤️✔️ Głównymi tematami były tym razem kwestie związane z profilaktyką raka piersi i zdrową dietą, dzięki którym każdy z nas może lepiej zadbać o swoje zdrowie 💪🥫 Cenną wiedzą na temat tego jak czytać etykiety na produktach żywnościowych podzieliła się z uczestnikami przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chrzanowie 🙂👉W agendzie spotkania znalazło się wiele cennych informacji na temat zdrowego odżywiania, które omówiła i wyjaśniła Alicja Widera, dietetyk American Heart of Poland.🤝 Nie zapomnieliśmy także o profilaktyce raka piersi i konieczności samobadania. Podczas spotkania #KlubPacjenta odbyły się też Warsztaty Stowarzyszenie Amazonek w Brzeszczach – “Nauka samobadania piersi” ❤️👉 Do większej aktywności fizycznej, badań profilaktycznych i zdrowego odżywiania zachęcali eksperci Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego #NFZ. W codziennym dbaniu o zdrowie nieodzownym wsparciem mogą być programy Akademia NFZ czy portal #DietyNFZ🥗🍉🍳.Eksperci #MałopolskiNFZ wykonali 7️⃣0️⃣ analiz składu ciała❗️👉Podczas spotkania była również możliwość skorzystania z bezpłatnych badań. Zespół Grupy American Heart of Poland wykonał ponad 1️⃣0️⃣0️⃣ pomiarów ciśnienia I poziomu cukru we krwi👏✅️Uczestnicy chetnie odwiedzali stoisko edukacyjne Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w ChrzanowieWojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. 🤗❤️Patronat honorowy nad spotkaniem sprawował Andrzej Uryga, starosta Powiat Chrzanowski, Burmistrz Robert Maciaszek oraz Ministerstwo Zdrowia.🤗🫶To wydarzenie dostarczyło nam wiele inspiracji i cennych informacji.❣️#chrzanów #klubpacjenta #zsercemdopacjenta #małopolskie #powiatchrzanowski #zdrowie #porady #prelekcje #edukacja #amazonki #kardiologia #nfz #dietetyka #profilaktyka #zdrowiepubliczne #chorobycywilizacyjne