❤️Za nami kolejny #KlubPacjenta w Śląskie. Pozytywna energia – 21 listopada spotkaliśmy się ze słuchaczami w Akademia WSB – WSB University w: Miasto Dąbrowa Górnicza, pod patronatem honorowym: Ministerstwo Zdrowia oraz Marcin Bazylak – Prezydent Dąbrowy Górniczej.➡️Współorganizatorami Klubu, obok Fundacji “Z sercem do Pacjenta” oraz Grupy American Heart of Poland były: Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB❤️📍Pierwszy z wykładów był poświęcony prawom pacjenta. Informacje na temat ten przekazywała Karolina Mazur, radca prawny, American Heart of Poland.👉 Kilka słów o tym jak dbać o układ nerwowy oraz o profilaktyce schorzeń układu nerwowego opowiedział Damian Frejlich, mgr. fizjoterapii, Uzdrowisko Ustroń🫶Jak uniknąć zachorowań na grypę i związanych z tym powikłań❓️ Na to pytanie odpowiedziała edukatorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Górniczej, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach.👉 W części praktycznej uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań i indywidualnych rozmów z radcą prawnym. Do ich dyspozycji było też specjalne stoisko ds. profilaktyki #ŚląskiNFZ, które cieszyło się ogromną popularnością 🙌✔️Dziękujemy wszystkim uczestnikom za spotkanie i przypominamy, że już pojutrze – 23 listopada – widzimy się w Miasto Częstochowa 😊#edukacja #zdrowie #FundacjazSercemdoPacjenta #kardiologia #profilaktyka #chorobyserca #zdrowiepubliczne #zsercemdopacjenta #klubpacjenta #śląskie #dąbrowagórnicza #zdroweserce #niewydolnośćserca #fizjoterapia #chorobycywilizacyjne