O zdrowiu i aktywności fizycznej rozmawialiśmy w trakcie Forum Turystyki Senioralnej w Krakowie, na konferencji Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku, z udziałem Grupy American Heart of Poland oraz Uzdrowiska Ustroń ❤️

Ruch to zdrowie! Ruchem można zastąpić wiele leków, ale lekami nie zastąpisz ruchu! To hasła spotkania nt. turystyki rekreacyjnej i uzdrowiskowej, w którym uczestniczyła Wiesława Borczyk, Prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz Katarzyna Kucia-Garncarczyk, Prezes Fundacji “Z sercem do Pacjenta”.

O możliwościach specjalistycznej rehabilitacji, zabiegach oraz wypoczynku w unikalnych warunkach Uzdrowiska Ustroń mówiła Izabela Bożek z Uzdrowiska Ustroń ❤️

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w trakcie Klubów Pacjenta w całej Polsce!