Kolejne spotkanie Klubu Pacjenta za nami! Tym razem widzieliśmy się w Miasto Rzeszów.
 
Współorganizatorami spotkania byli: Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ w Rzeszowie, Rzeszowska Rada Seniorów, Miejskie Centrum Seniora, Uniwersytet III Wieku Diecezja Rzeszowska oraz Fundacja Level Up Rzeszów 😊
 
Patronat nad wydarzeniem objął Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa ❤️
 
📍Program spotkania obejmował tematy istotne dla profilaktyki chorób cywilizacyjnych ☝️Wykład o tym czym jest miażdżyca tętnic, jak jej zapobiegać i jak ją leczyć? przedstawił Wojciech Kozłowski, chirurg naczyniowy z Grupy American Heart of Poland.
 
📍Wykład pt. „Jak rozpoznać symptomy miażdżycy. Znaki ostrzegawcze zatkanych tętnic” przedstawiła Barbara Świetlik, Przewodnicząca Rzeszowskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.
 
📍Natomiast Rafał Śliż rzecznik prasowy, pełnomocnik ds. kontaktów zewnętrznych, Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ w Rzeszowie opowiedział o profilaktyce – o tym, że to nie tylko kwestia badań, ale również naszych własnych działań na co dzień – w tym przede wszystkim ruchu i diety 🥦🍎🧘‍♀️🤸‍♀️
 
📍Na uczestników spotkania jak zwykle czekały też indywidualne rozmowy ze specjalistami Grupy American Heart of Poland. Uczestnicy mogli także odwiedzić stoisko NFZ ds. profilaktyki oraz skorzystać z bezpłatnych badań.
 
Dziękujemy za spotkanie w Rzeszowie i ogromną frekwencję!! Do zobaczenia w trakcie kolejnego spotkania Klubu Pacjenta! ❤️