Dziś Klub Pacjenta, organizowany przez Fundacja “Z sercem do Pacjenta”, gościł w Łódź, w sali obsługi klientów w #ŁodzkiNFZ, podczas #ŚrodaZProfilaktyką z Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ ❤️Uczestnicy mogli porozmawiać z dr Waldemarem Wojsznisem, kardiologiem z Grupy American Heart of Poland, na temat chorób serca i układu krążenia, niezbędnych badań, a także zdrowego stylu życia.Liliana Krzesińska Vel Rosiak, pielęgniarka kardiologiczna z Grupy American Heart of Poland, odpowiadała na pytania dotyczące postępowania po zawale i specjalistycznej rehabilitacji oraz wykonywała pomiary ciśnienia krwi❤️Dziękujemy Joannie Smorawskiej-Szewczyk, Annie Leder oraz Małgorzacie Błaszczyk z Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ za możliwość przeprowadzenia wspólnych działań edukacyjnych i profilaktycznych na rzecz Pacjentów ❤️#kardiologia #chorobycywilizacyjne #profilaktyka #edukacja #NFZ