Za nami wyjątkowy plenerowy Klub Pacjenta zorganizowany w dniu 25.05.2023 w Drawsku Pomorskim razem ze Szpitalem im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim na Dniu Otwartym Starostwa Powiatu Drawskiego

Goście odwiedzający nasze stoisko mogli zadbać o swoje zdrowie, korzystając z badań profilaktycznych takich jak pomiar poziomu cukru i ciśnienia, zapoznać się z zasadami pierwszej pomocy, a także otrzymać vouchery na bezpłatne badania. Przykład tego jak, dbać o swoje zdrowie dali m.in. przedstawiciele Policja Polska, nie zabrakło również małych uczestników – w końcu dbania o profilaktykę warto się uczyć od najmłodszych lat  ❤️

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego i już teraz zapraszamy na nasze kolejne spotkania 🫶

#drawsko#drawskopomorskie#zachodniopomorskie#dzienotwarty#profilaktyka#zsercemdopacjenta#edukacja#badania#zdrowie