Fundacja “Z sercem do Pacjenta” po raz pierwszy spotkała się z mieszkańcami w Augustowie! Jak mówili uczestnicy spotkania – udział w Klubie Pacjenta pozwolił zdobyć wiedzę na temat najważniejszego organu, jakim jest serce ❤👉Wykłady zostały poprowadzone przez specjalistów (Anna Śliwińska oraz Łukasz Skubich), którzy na co dzień dbają o zdrowie pacjentów w Centrum Sercowo-Naczyniowym w Augustowie, Grupa American Heart of Poland. Mówiliśmy o rehabilitacji kardiologicznej, o aktywności fizycznej, o tym jak zachowuje się serce podczas wysiłku. Uczestnicy obejrzeli film z udziałem wybitnego profesora Andrzeja Bochenka, kardiochirurga, który mówił o aktywności fizycznej dla osób z problemami kardiologicznymi 🏃‍♀️🏃👉Po części prelekcyjnej słuchacze mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań oraz rozmawiali ze specjalistami.—————-👉Inauguracyjne spotkanie w ramach Klubu Pacjenta odbyło się pod patronatem Jarosława Szlaszyńskiego, Starosty Augustowskiego.Za pomoc w organizacji Klubu Pacjenta dziękujemy Uniwersytetowi Trzeciego Wieku w Augustowie ❤

#KlubPacjenta #Augustów #edukacja #spotkanie #rehabilitacja #porady #zdrowie #medycyna #utwaugustów