📌Wczoraj, 16 lutego, w Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie w Gmina Chrzanów wystartował pierwszy Klub Pacjenta dla Województwo Małopolskie - spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem i naprawdę ciepłym przyjęciem 🥰

📌 Rozmawialiśmy m.in. o Internetowym Koncie Pacjenta, profilaktyce i leczeniu miażdżycy oraz tym, dlaczego tak ważne dla naszego organizmu jest regularne picie wody ☝️


📌 - To było bardzo miłe spotkanie, które dało nam wiele wiadomości i pozwoliło uszeregować wiedzę. Już teraz czekamy na kolejne wykłady! - mówiła jedna z uczestniczek, studentka Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie


📌 Na uczestników oprócz wykładów czekała również możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i indywidualnych rozmów ze specjalistami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też stoisko Narodowego Funduszu Zdrowia, gdzie odwiedzający mogli się dowiedzieć wielu cennych wskazówek na temat badań profilaktycznych i narzędzi edukacyjnych NFZ, jak np. portal www.diety.nfz.gov.pl czy Akademia NFZ ❤️


📌 - To było dla nie idealne spotkanie z uwagi na to, że cierpię na problemy układu krążenia. Tutaj nie tylko mogłam się wiele dowiedzieć na temat profilaktyki, ale też bezpośrednio porozmawiać z lekarzem - dodaje kolejna uczestniczka.

📌 Patronat honorowy nad spotkaniem sprawował Andrzej Uryga starosta Powiat Chrzanowski