👥🩺 Dzisiejsze spotkanie w ramach #KlubuPacjenta było niezwykle pouczające❗ Specjalistki ze Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim, Grupy American Heart of Poland, dr n. farm. Dominika Zajdel i mgr Dominika Sowa, specjalista laboratoryjnej diagnostyki medycznej, dzieliły się cennymi informacjami na temat walki z przeziębieniem🌡️💊

Uczestnicy mieli okazję zgłębić tematy związane z skutecznym leczeniem, problemami związanymi z samodzielnym stosowaniem leków bez recepty oraz rolą badań laboratoryjnych w diagnozowaniu przeziębienia 🩺💬Podczas spotkania można było skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych, w tym pomiaru ciśnienia, poziomu cukru👩‍⚕️👉Stanisław Cybula, starosta Powiat Drawski, Krzysztof Czerwiński, burmistrz Drawska Pomorskiego oraz Ministerstwo Zdrowia objęli wydarzenie patronatem. Dziękujemy serdecznie🫶#Profilaktyka #Zdrowie #Przeziębienie #KlubPacjenta