🌟 Dziękujemy za udział w pierwszym w tym roku spotkaniu Klubu Pacjenta, które odbyło się w Miasto Suwałki! 🌟Dzięki Waszej obecności, to wydarzenie było pełne wartościowych informacji i cennych rozmów o zdrowiu.👩‍⚕️ Specjalne podziękowania dla Pani Doroty Kopeckiej – Żylińskiej American Heart of Poland za fascynującą prelekcję na temat migotania przedsionków i wszystkim specjalistom, którzy służyli radą i wsparciem podczas pomiarów i analiz.📊 Dla tych, którzy skorzystali z analizy składu masy ciała i pomiarów ciśnienia, mamy nadzieję, że uzyskaliście cenne wskazówki dotyczące dbania o swoje serca.📘 Materiały edukacyjne, które otrzymaliście, mają na celu dalsze poszerzanie wiedzy na temat profilaktyki. Pamiętajcie, że zdrowie zaczyna się od świadomości!Dziękujemy partnerom – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Suwałkach oraz patronom: Ministerstwo Zdrowia, Narodowemu Funduszowi Zdrowia i Akademia NFZ Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ za wsparcie i zaangażowanie.Bądźcie z nami! Zdrowie serca to nie tylko nasza misja, ale również wspólna odpowiedzialność. 💓 Już jutro widzimy się w Augustowie!#ZdrowieSerca #Podsumowanie #Suwałki