Dziękujemy za niezwykłe spotkanie podczas Plenerowego Klubu Pacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” podczas Pikniku Seniora “ŁĄCZYMY POKOLENIA” w Zgierzu! 🌿🌟To była niezapomniana okazja do wspólnego działania na rzecz zdrowia i dobrej kondycji. Razem z Miasto Zgierz , Zgierskie Centrum Seniora , Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ #NFZ oraz Zgierskim Centrum Kardiologii Med-Pro Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, Grupa American Heart of Poland mieliśmy zaszczyt Was gościć w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki.🗓️ 26 sierpnia 2023 r. pozostanie w naszej pamięci jako czas pełen wartościowych działań prozdrowotnych. Dzięki zaangażowaniu specjalistów Grupy American Heart of Poland oraz przedstawicieli #NFZ mieliście szansę skorzystać z bezpłatnych badań, porad, informacji o programach profilaktycznych i wiele więcej.👩‍⚕️🧑‍⚕️ Wasza obecność sprawiła, że Plenerowy Klub Pacjenta stał się miejscem wymiany wiedzy i inspiracji. Dziękujemy za troskę o swoje zdrowie i aktywny udział!#PlenerowyKlubPacjenta #ZSercemDoPacjenta #AmericanHeartofPoland #DbanieOZdrowie #Profilaktyka #ZdrowyStylŻycia #ZdrowieSeniorów #DietyNFZ #EKUZ #AnalizaSkładuCiała #PiknikSeniora #Zgierz #WspólnaDziałalność #ZdrowieJakoPriorytet