🌟 Podsumowanie niezwykłego plenerowego #KlubPacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland podczas EKOFEST HERMANICE 2023 w Miasto Ustroń! 🌟Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz skorzystali porad i bezpłatnych badań! Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że ten dzień był pełen cennych informacji i inspirujących rozmów o zdrowiu i profilaktyce.Wielkie podziękowania dla naszych ekspertów z Uzdrowisko Ustroń, którzy sprawili, że Klub Pacjenta w Hermanicach był niezapomnianym doświadczeniem. Razem tworzymy społeczność dbającą o własne zdrowie i dobre samopoczucie! 💪🌿Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego to wydarzenie i do dzielenia się nim z innymi!Razem możemy inspirować innych do troski o swoje zdrowie. 💖🎥#KlubPacjentaHermanice #ZdrowieToSkarb #Profilaktyka #DobreSamopoczucie #WspólnotaZdrowia #Ustroń #uzdrowiskoustroń #ZSercemdoPacjenta #AmericanHeartofPoland

Zobacz film!