🟢Pierwsze spotkanie #KlubuPacjenta w Miasto Jastrzębie-Zdrój za nami ❤ Spotkanie było częścią Dnia Seniora. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli wysłuchać występów artystycznych oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej.🩺💊
🟢Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój.
🟢Czy można aktywnie rozmawiać z uczestnikami #KlubPacjenta o urorehabilitacji?
Marta Sapeta, fizjoterapeuta z Uzdrowisko Ustroń American Heart of Poland udowodniła, że tak❗️
🟢Wykorzystanie bezpłatnych narzędzi NFZ w codziennej trosce o dietę oraz programy profilaktyczne omówiła przedstawicielka Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego #NFZ Akademia NFZ.🏃‍♂️🏊‍♂️
🟢Mniej znaczy więcej-zdrowe zasady podczas zakupów, wyglosiły przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim.🥫🥗
🟢Spotkanie w Jastrzębiu Zdroju było nie tylko okazją do tego, by pogłębić wiedzę na temat urorehabilitacji, profilaktyki, ale również w praktyce zadbać o swoje zdrowie – np. na stoisku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach oraz na stoisku ds. profilaktyki #NFZ, gdzie uczestnicy mogli poznać skład i masę swojego ciała lub podczas bezpłatnych badań i indywidualnych rozmów ze specjalistami.
Dziękujemy wszystkim za spotkanie ❤