⭐Kolejne spotkanie Klubu Pacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” za nami! Tym razem widzieliśmy się w Miasto Rzeszów.⭐👋💙Współorganizatorami spotkania byli: Podkarpacki Oddział Wojewódzki #NFZ w Rzeszów Nasze Miasto, Rzeszowska Rada Seniorów oraz Uniwersytet III Wieku Diecezja Rzeszowska.💙Patronat nad wydarzeniem objął Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa oraz Ministerstwo Zdrowia !🌟🟢Program spotkania obejmował tematy istotne dla profilaktyki chorób cywilizacyjnych Wykład o tym czym jest miażdżyca tętnic, jak jej zapobiegać i jak ją leczyć? przedstawił lek. Dawid Leksa, specjalista chirurgii naczyniowej Grupy American Heart of Poland👉 Dzięki obecności eksperta Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie, nie zabrakło też wskazówek na temat tego jak czytać etykiety na produktach żywnościowych.🟢Natomiast Rafał Śliż rzecznik prasowy, pełnomocnik ds. kontaktów zewnętrznych, Podkarpacki Oddział Wojewódzki #NFZ w Rzeszowie opowiedział o profilaktyce – o tym, że to nie tylko kwestia badań, ale również naszych własnych działań na co dzień – w tym przede wszystkim ruchu i #DietyNFZ🟢Na uczestników spotkania jak zwykle czekały też indywidualne rozmowy ze specjalistami Grupy American Heart of Poland. Uczestnicy mogli także odwiedzić stoisko NFZ ds. profilaktyki, stoisko WWSE w Rzeszowie oraz skorzystać z bezpłatnych badań.🌟Dziękujemy za spotkanie w Rzeszów. Do zobaczenia!🌟#rzeszow #rzeszów #podkarpackie #zdrowie #klubpacjenta #zsercemdopacjenta