❤️6 grudnia mieliśmy okazję po raz pierwszy gościć w ramach #KlubPacjenta w Miasto i Gmina Nysa, Starostwo Powiatowe w Nysie, Województwo Opolskie ❗️⭐W programie dzisiejszego spotkania usłyszeliśmy 3️⃣ ciekawe prelekcje:▶️wykład lek. med. Grzegorza Dzika, specjalisty kardiologa American Heart of Poland pt. „Złota godzina dla serca. Niepokojące objawy i leczenie zawału serca”▶️prelekcję Pani Grażyny Semkowskiej, pielęgniarki oddziałowej Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca Centrum Sercowo-Naczyniowego w Nysie „10 przykazań w profilaktyce chorób serca”▶️wykład przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nysie na temat szczepień ochronnych dla osób dorosłych i seniorów, ze szczególnym uwzględnieniem na profilaktykę chorób typowych dla sezonu jesienno-zimowego.🎁a także rozmowialiśmy ze specjalistami, bezpłatnie zmierzyliśmy ciśnienie oraz poziom cukru i odwiedziliśmy stoisko edukacyjne PSSE w Nysie.🎁Patronat honorowy nad spotkaniem sprawowali: Ministerstwo Zdrowia , Kordian Kolbiarz Burmistrz Nysy oraz Andrzej Kruczkiewicz Starosta Nyski 🫶Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkania❗️Klub Senior+ III Nysa , Klub Senior+ Nysa