📣5 PAŹDZIERNIKA w Poznaniu w I-KAR Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia odbył się wyjątkowy #KlubPacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta”, American Heart of Poland skierowany do osób aktywnych🏃🏋️⛹️🚴🏊

Spotkanie pn. “Aktywność fizyczna dla każdego z punktu widzenia medycznego i praktycznego”, w kameralnym gronie sportowców, poprowadzili znani poznańscy kardiolodzy ze Szpital Miejski im. J. Strusia Szwajcarska Poznań.

🌟Dr med #MarekSłomczyński wygłosił prelekcję o swojej rowerowej pasji i powrocie do aktywności fizycznej po incydencie sercowym ♥️

🌟Dr med #WeronikaGreberska opowiedziała o zaletach biegania, które pozytywnie wpływa na zapobieganie chorobom cywilizacyjnym, w szczególności na układ sercowo- naczyniowy ♥️

🌟 Tomasz Furman zdradził nam skąd czerpie motywacje do treningów i aktywności fizycznej🏃🏊🚴

📣📣📣 Tomasz Kaczor – polski kajakarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata, złoty medalista igrzysk europejskich, srebrny medalista mistrzostw Europy, który uczestniczył w spotkaniu w ramach Klubu Pacjenta powiedział że najważniejsze życiowe decyzje podjął właśnie podczas aktywności fizycznej ‼️ 💪

To był wieczór pełen pozytywnych emocji🤩 Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne spotkania #KlubuPacjenta ❣️🫶

#sporttozdrowie, #aktywnośćfizyczna, #razemmożemywięcej, #sercekochasport