Dziś po raz trzeci spotkaliśmy się podczas #KlubPacjenta w Miasto Tychy🥰Spotkanie było organizowane we współpracy z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tychach, pod patronatem Andrzej Dziuba – Prezydent Tychów 😊

👉Głównym tematem październikowego spotkania w Tychach była niewydolność serca. W ramach współpracy z kampanią “Za głosem serca” dowiedzieliśmy się o niewydolności serca, jej objawach, leczeniu i rehabilitacji dzięki obecności Pani dr Sylwii Kucia-Kuźmy Ordynator Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej, Szpital Murcki, Katowice, wiceprezes Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pacjentów “EcoSerce”

👉 W agendzie spotkania nie zabrakło też oczywiście tematów związanych ze zdrowym stylem życia. Eksperci z Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach  przekazali cenną wiedzę o tym jak czytać etykiety na produktach, a dietetyk Uzdrowisko Ustroń Pani Michalina Ożga opowiedziała jaka dieta jest dobra dla serca. ♥️

➡️ Dopełnieniem spotkania była możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i indywidualnych rozmów ze specjalistami, co jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością 🥰 Na uczestników czekało również stoisko ds. profilaktyki #ŚląskiNFZ Akademia NFZ oraz stoisko Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach.

tychy.pl, RADIO EKSPRES

#tychy #slaskie #śląskie #zdrowie #profilaktyka #zsercemdopacjenta #wyklady #powszechnaopiekazdrowotna #zdroweserce #serce #kardiologia #klubpacjenta #aktywność #zdrowysenior