Podsumowanie Światowego Dnia Serca w Opolskim #NFZ!

Pierwsze obchody Światowego Dnia Serca odbyły się 24 września 2000 roku

Obchody tego święta mają na celu zwiększenie świadomości społecznej i upowszechnienie podstawowej wiedzy o schorzeniach serca i naczyń krwionośnych, o sposobach ich profilaktyki oraz promocję zdrowego stylu życia.

września wybitni specjaliści z Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Kędzierzynie-Koźlu Grupy American Heart of Poland przeprowadzili szereg badań profilaktycznych, skupiających się na zdrowiu naszego najważniejszego narządu – serca.

Podczas wizyty w Opolskim Oddziale Wojewódzkim #NFZ pacjenci korzystali z pomiarów w kiosku profilaktycznym, a także mogli dowiedzieć się więcej o programach profilaktycznych, Akademia NFZ, DietyNFZ oraz wyrobic kartę #EKUZ.

Zaangażowanie osób odwiedzających dziś Opolski OW NFZ oraz zainteresowanie badaniami i konsultacjami, pokazało, jak ważna jest profilaktyka i regularne badania.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z badań i konsultacji, oraz naszym specjalistom za poświęcony czas i troskę o nasze serca.

Pamiętajmy, że troska o zdrowie serca to nie tylko obowiązek, ale także piękny gest miłości do samego siebie i swoich bliskich

#ŚwiatowyDzieńSerca #OpolskiNFZ #ZdrowieSerca #ProfilaktykaZdrowia #BadaniaProfilaktyczne #TroskaOSerce #ZSercemDopPacjenta #NFZ