To już 20. spotkanie Klubu Pacjenta ❤❗📍Kluby Pacjenta to bezpłatne, otwarte spotkania edukacyjno-zdrowotne skierowane do osób w każdym wieku. Są jednym ze sposobów, w jaki Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland przyczynia się do poprawy świadomości zdrowotnej ludzi. Organizowane są one cyklicznie ➖ od stycznia br. do tej pory odbyło się 20 Klubów, m.in. w Katowice, Poznań Bielsko-Biała, Gniezno, Miasto Piła, Kędzierzyn-Koźle, Chrzanów. W każdym ze spotkań uczestniczy około 150 słuchaczy.📍Kluby Pacjenta realizowane są z udziałem Narodowy Fundusz Zdrowia, Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz z różnymi instytucjami medycznymi, organizacjami pacjenckimi oraz samorządami.📍Co niezwykle ważne ➖ spotkania są pozytywnie oceniane przez uczestników.📍Od maja Kluby Pacjenta będą odbywać się pod honorowym patronatem Ministerstwo Zdrowia.📍Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Klubów Pacjenta📷#KlubPacjenta #NFZ #chorobycywilizacyjne #profilaktyka #ESG#fundacjazsercemdopacjenta #ESG #CSR #Zsercemdopacjenta #kardiologia #edukacja