Dziękujemy wszystkim za udział w Klubie Pacjenta w I LO im. Tadeusza Kościuszki w WieluniuRazem zgłębialiśmy tajniki zdrowego odżywiania, świadomych zakupów i suplementów diety. Dowiedzieliśmy się, jak decydujące są informacje na etykietach opakowań i jak wykorzystać Nutri-Score, dzięki wypowiedzi Barbary Kucharskiej Fundacja Diabeciaki.Dr Magdalena Koch-Wilk rozwiała wątpliwości dotyczące wpływu diety na ogólne zdrowie i podkreśliła znaczenie “świadomego odżywiania”.Przemysław Bartoszewski, farmaceuta Grupy American Heart of Poland rozbudził dyskusję na temat suplementów diety, rzucając światło na ich zalety i wady.Nie brakowało też możliwości indywidualnych rozmów z ekspertami oraz badań przesiewowych.Podczas spotkania farmaceuci z Grupy American Heart of Poland rozmawiali z młodzieżą i odpowiadali na pytania związane z farmakoterapią.Dziękujemy Staroście Wieluńskiemu Powiat Wieluński, Panu Markowi Kielarowi, za objęcie patronatem #KlubPacjenta, a także za patronaty honorowe Ministerstwo Zdrowia i #NFZ Akademia NFZ.