21 września coraz bliżej❗
📣Iwona i Gerard, znani bohaterowie Sanatorium miłości TVP zapraszają na ➖ CENTRALNY KLUB PACJENTA, zorganizowany przez Fundacja “Z sercem do Pacjenta” American Heart of Poland.
👉Jak mówi Gerard ➖ zaznaczcie tę datę w kalendarzu❗
📍W trakcie Centralnego Klubu Pacjenta Iwona i Gerard podzielą się swoją pasją do zdrowego stylu życia, opowiedzą o świecie uzdrowisk. Dowiecie się, jak skutecznie wykorzystać swój czas w uzdrowisku, jak odpowiednio przygotować się do wyjazdu oraz dlaczego warto odwiedzać takie miejsca😊
A to jeszcze nie koniec!⤵⤵⤵⤵
📍Iwona, która jest nie tylko znakomitą postacią telewizyjną, ale także doświadczoną fizjoterapeutką, przekaże cenne wskazówki dotyczące zdrowego ciała i prawidłowej postawy. Będzie to okazja, żeby porozmawiać o ważnych aspektach dbania o swoje zdrowie fizyczne.
Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Rejestracja za pośrednictwem: www.zsercemdopacjenta.pl
—-
📍21 września – Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, godz. 10:00-17:00
Wykłady na temat zdrowia| Bezpłatne badania | Rozmowy ze specjalistami | Spotkania z gwiazdami
 
Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=xoC0t2aCNPY