Ależ to była sobota pełna wrażeń 🥰 Nie tylko gościliśmy wczoraj w Katowicach, ale też braliśmy udział w otwarciu sezonu uzdrowiskowego w Miasto Ustroń!
 

☀️Wydarzenie rozpoczęło się od barwnego korowodu, który przeszedł z Sanatorium Równica do Amfiteatru. Maszerujących nie odstraszyła nawet deszczowa aura, a wśród uczestników nie zabrakło oczywiście uśmiechniętej i licznej reprezentacji Uzdrowisko Ustroń Grupy American Heart of Poland ❤️🧡💛💚
 

☀️Wydarzenie było też doskonałą okazją do tego, by porozmawiać o zdrowiu i zachęcić do profilaktyki 🫶. Podczas plenerowego #KlubPacjenta w ustrońskim Amfiteatrze odwiedzający mogli m.in. skorzystać z bezpłatnych badań i nauki pierwszej pomocy medycznej.
 

☀️Na tym jednak nie koniec atrakcji. Na gości czekały także pyszne ciasta, fruit bike, czyli 🚴 rowery do wyciskania soku siłą własnych mięśni, Pelokosmetyki od Uzdrowisko Ustroń, a dla dzieci balony napełnione helem 🎈
 

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy razem z Wami świętować otwarcie sezonu uzdrowiskowego, dziękujemy za wszystkie odwiedziny i do zobaczenia podczas kolejnych spotkań 😍