❤#KlubPacjenta Fundacji “Z sercem do Pacjenta” American Heart of Poland w Bełchatów podczas akcji Zdrowy Bełchatów realizowanej wspólnie z władzami samorządowymi Miasto Bełchatów
 

✔Podczas tego niezwykłego wydarzenia specjaliści American Heart of Poland przeprowadzali liczne bezpłatne badania (m.in. EKG, pomiaru cukru, ciśnienia) oraz odpowiadali na pytania zainteresowanych.
 

✔Jest nam niezmiernie miło, że tak chętnie korzystano z oferowanych badań oraz możliwości porozmawiania ze specjalistami. Takie zainteresowanie daje nam ogromne źródło motywacji do dalszego działania.
 

✔Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stanowisko Fundacja “Z sercem do Pacjenta”, Miasto Bełchatów za możliwość uczestniczenia w tej wartościowej akcji oraz specjalistom American Heart of Poland, którzy dzielili się swoją cenną wiedzą.
 

Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie promować zdrowie i edukować społeczność na temat profilaktyki zdrowotnej❤