Fundacja “Z sercem do Pacjenta” dziękuje za zaproszenie ZU3W.Podczas spotkania Klubu Pacjenta dr Waldemar Wojsznis, Grupy American Heart of Poland wyjaśnił w sposób przystępny jak wygląda życie ze stymulatorem serca.Na wykładzie mgr Liliany Krzesińskiej vel Rosiak, pielęgniarki oddziałowej dowiedzieliśmy się jak ważne dla naszego serca jest odpowiednie nawodnienie organizmuKierownik działu farmacji mgr farm. Przemysław Bartoszewski opowiedział słuchaczom o roli suplementów w profilaktyce zdrowotnej ✅Ponadto w trakcie spotkania mogliście porozmawiać ze specjalistami i wykonać badania:- kardiolog- farmaceuta- pomiar ciśnienia- przegląd lekowy- analiza składu masy ciała- stoisko ds. profilaktyki #NFZ Akademia NFZDziękujemy za wasze zaangażowanie w spotkanie!Pod patronatem Przemysław Staniszewski – Prezydent Miasta Zgierza, Ministerstwo Zdrowia, #NFZ 👏