Dziękujemy za Wasze liczne przybycie na Klub Pacjenta w Miejskim Klubie Seniora w Otwocku❤️Podczas wykładu dr n. med. Anny Słowikowskiej Serce w dobrym stylu dowiedzieliśmy się, że większość osób nie wie co to glikemia! 1 mln Polaków nie wie że ma cukrzycę!Ważne jest wykonywanie badań przesiewowych!
”Szczepienia są ważne. Chronią nas przed groźnymi powikłaniami.” – Monika Jaworska-Tudek PSSE OtwockChętnie korzystaliście z:-inspirujących wykładów i rozmów ze specjalistami-darmowego pomiaru ciśnienia oraz cukru-strefy samobadania Fundacja eZdrowie-strefy edukacyjnej PSSE OtwockPatronat: Krzysztof Szczegielniak – Starosta Otwocki, #NFZ Akademia NFZ, Ministerstwo ZdrowiaWspółpraca: Uniwersytet III Wieku w Otwocku, Psse OtwockPatronat Medialny: Głos SenioraDziękujemy za obecność i chęć zadbania o zdrowie razem z Nami❤️#KlubPacjenta #Otwock #Zdrowie #Seniorzy