Dziękujemy za udział w spotkaniu Klubu Pacjenta w Gmina Karczew, wspieranym przez Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku Karczew!
Podczas spotkania poruszono istotne tematy dotyczące zdrowia dorosłych, układu krążenia i układu nerwowego w chorobach serca.Specjaliści Grupy American Heart of Poland udzielali porad, wykonywali pomiary ciśnienia i udostępniali materiały edukacyjne tj. dzienniczek pacjenta czy broszurę dotyczącą treningu pamięci.Był rownież czas na przegląd lekowy wykonywany przez Farmaceutów Grupy American Heart of Poland ❤️Fundacja eZdrowie zapewniła strefę samobadania, w tym EKG personalne i badania przesiewowe zaburzeń rytmu serca.Spotkanie odbyło się pod patronatem honorowym Krzysztof Szczegielniak – Starosta Otwocki, #NFZ Akademia NFZ oraz Ministerstwo Zdrowia. 👏🏻Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do dbania o zdrowie serca❤️#Zdrowie #WydarzenieBezpłatne #UniwersytetTrzeciegoWieku #Karczew #AmericanHeartOfPoland #GłosSeniora Głos Seniora