Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie #KlubPacjenta zorganizowane przy współpracy z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie – w Gmina Chrzanów
Badania obrazowe to niezwykle ważny element diagnostyki wielu schorzeń!- mówiła mgr Aleksandra Suchanek. Czy ludzie dlatego przestają się ruszać, bo się starzeją?
Otóż nie!
Starzeją się, bo przestają się ruszać!- mówiła dr Joanna Gradek ze Stowarzyszenie Slow Jogging Polska
🤝 Podczas spotkania #KlubPacjenta odbyły się też warsztaty z dr Joanną Gradek.Nie zabrakło również okazji do indywidualnych rozmów z zaproszonymi specjalistami i bezpłatnych badań tj. pomiaru ciśnienia oraz poziomu cukru.
❤️Dziękujemy za zaangażowanie personelu American Heart of Poland podczas badań ❤️ Patronat honorowy nad spotkaniem sprawował Andrzej Uruga starosta chrzanowski, Burmistrz Robert Maciaszek, Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia #NFZ Akademia NFZ.Dziękujemy za liczne przybycie❤
Patronat medialny – Głos Seniora.
Dziękujemy także Przelom.pl – Portal Ziemi Chrzanowskiej za obecność