21 września 2023 r. zapraszamy na spotkanie
Centralnego Klubu Pacjenta Fundacji “Z sercem do Pacjenta” 
❤️ 
Spotkanie odbędzie się
w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (wejście od ul. Olimpijskiej).

Link do krótkiego formularza zapisu na Centralny Klub Pacjenta znajduje się na stronie głównej Fundacji: https://zsercemdopacjenta.pl/

Możesz zapisać się jako gość indywidualny, lub zgłosić grupę osób, podając swoje dane i liczebność zgłaszanej przez Ciebie grupy osób.

Patronat honorowy: 
Minister Zdrowia;
Filip Nowak, Prezes NFZ;
Jarosław Wieczorek, Wojewoda Śląski; Marcin Krupa, Prezydent Katowic. 
Patronat medialny: 
Rynek Zdrowia, Polskie Radio Katowice, wkatowicach.eu,
Głos Seniora, Gość Niedzielny, Radio Em

Wykłady na temat zdrowia | Bezpłatne badania medyczne | Indywidualne konsultacje ze specjalistami | Rozmowy z wybitnymi osobowościami ze świata medycyny | Spotkania z gwiazdami (m.in. bohaterowie Sanatorium Miłości, Robert Korzeniowski, Mariola Bojarska-Ferenc, DJ Vika)

 ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE W WYJĄTKOWYM TOWARZYSTWIE

21 WRZEŚNIA w KATOWICACH!

Spotkania Klubu Pacjenta Fundacji “Z sercem do Pacjenta” są bezpłatne, a ich celem jest promowanie zdrowego trybu życia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Dotychczas odbyło się ponad 30 spotkań Klubu Pacjenta w całej Polsce, a spotkania zgromadziły ponad 3000 uczestników ❤️