馃摙Za nami Centralny #KlubPacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland pod patronatem Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Wojewoda 艢l膮ski oraz Prezydent Miasta Katowice. To by艂o pierwsze takie wydarzenie w Polsce 鈥硷笍

鉁═akie dni jeszcze bardziej utwierdzaj膮 nas w przekonaniu, jak wa偶na jest nasza rola w promowaniu profilaktyki, edukowaniu i pokazywaniu, w jaki spos贸b ka偶dy z nas mo偶e na co dzie艅 zadba膰 o swoje zdrowie. 鉁

馃懃 Na spotkanie Centralnego Klubu Pacjenta przyjecha艂o ponad 1500 uczestnik贸w niemal z ca艂ej Polski. Dzi臋kujemy za wasze zaanga偶owanie i obecno艣膰 鈥硷笍

鉁 Podczas wydarzenia zesp贸艂 specjalist贸w z American Heart of Poland Uzdrowisko Ustro艅 wykona艂 2500 bezp艂atnych bada艅 i konsultacji.

Uczestnicy mogli wys艂ucha膰 prelekcji prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Bochenka oraz Ma艂gorzaty Doros Naczelnik Wydzia艂u Obs艂ugi Klient贸w i Profilaktyki 艢liskiego Oddzia艂u Wojew贸dzkiego #NFZ Akademia NFZ, a tak偶e skorzysta膰 z dodatkowych atrakcji sportowych i spotka艅 ze znanymi osobowo艣ciami, takimi jak Robert Korzeniowski, Mariola Bojarska-Ferenc, DJ WIKA – FanPage, Iwona i Gerard z Sanatorium mi艂o艣ci TVP. 馃槑

馃弮鈥嶁檧锔廤 trakcie Centralnego Klubu Pacjenta uczestnicy mogli te偶 skorzysta膰 z obecno艣ci wspania艂ych wystawc贸w, kt贸rzy przekazywali swoj膮 wiedz臋 m.in. na temat profilaktyki, pierwszej pomocy, aktywno艣ci fizycznej. Dzi臋kujemy TRANS-MEDYK Ratownictwo, #艢l膮skiNFZ, Stowarzyszenie Amazonek w Brzeszczach, Fundacja Oko w Oko z Rakiem, Stowarzyszenie Slow Jogging Polska Wojew贸dzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach.

馃挦O nawodnienie dba艂a Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka, a za ciep艂e napoje dzi臋kujemy Mokate.

鉁 R贸wnolegle z Centralnym Klubem Pacjenta odby艂a si臋 Konferencja Zdrowia Publicznego, podczas kt贸rej przedstawiciele sektora zdrowia dyskutowali o dobrych praktykach w publicznym systemie ochrony zdrowia, wyzwaniach i mo偶liwo艣ciach w zakresie edukacji zdrowotnej, a tak偶e o medycynie stylu 偶ycia.

馃挭Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, wystawcom i partnerom, kt贸rzy w艂膮czyli si臋 w to wyj膮tkowe przedsi臋wzi臋cie. Razem tworzymy spo艂eczno艣膰, kt贸ra troszczy si臋 o zdrowie i dobre samopoczucie ka偶dego z nas! 馃尶

馃摑馃攰Patronat medialny nad wydarzeniem obj臋li: Rynek Zdrowia, Dziennik Zachodni, Polskie Radio Katowice , W KATOWICACH.eu,聽 G艂os Seniora, Go艣膰 Niedzielny, Radio eM 107,6 fm, Radio CCM, Og贸lnopolska Federacja Stowarzysze艅 Uniwersytet贸w Trzeciego Wieku馃帳 馃ぉ

#CentralnyKlubPacjenta #Zdrowie #Profilaktyka聽 #呕ycieBezChor贸b

#RuchTo呕ycie #ZdroweNawyki #ProfilaktykaZdrowotna #EKUZ #SerceZdrowe聽 #ZSercemdoPacjenta #AmericanHeartofPoland