Za Nami spotkanie #KlubuPacjenta w Miasto Rzeszów przy współpracy z Rzeszowska Rada Seniorów oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej było pełne ważnych informacji! Lek. Dawid Leksa, specjalista chirurgii naczyniowej, Grupa American Heart of Poland, dzielił się cennymi informacjami na temat udaru mózgu✅Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się czym jest karta #EKUZ i jak z niej korzystać podczas wykładu Rafał Śliż, Rzecznika Prasowego Podkarpackiego Oddziału #NFZ. Karta dostępna jest w ciągu kilku minut w każdym punkcie NFZ➡️Podczas spotkania można było skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych, w tym badania słuchu, pomiaru ciśnienia oraz poziomu cukru👉 Praktyczne informacje na temat Akademia NFZ oraz tego jakie badania profilaktyczne można wykonać w ramach NFZ były na stoisku ds. profilaktyki Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego #NFZ Akademia NFZ👉Swoje stoisko edukacyjne zaprezentowała również Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie👉Patronat:Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa❤️Patronat medialny nad spotkaniem sprawował: Głos Seniora !❤️Dziękujemy serdecznie🫶#Profilaktyka #Zdrowie #Pacjent #Udar #KlubPacjenta #Rzeszow