Z okazji Dnia Kobiet, Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland życzy wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze!
🌷Dziś wyjątkowy dzień, który daje nam szansę na refleksję nad naszym zdrowiem i dobrostanem. To także doskonała okazja, aby zaprosić Was wszystkie do zadbania o siebie, ponieważ zdrowie jest najcenniejszym skarbem, który posiadamy.
🌷Pamiętajmy, że dbając o siebie, możemy lepiej zadbać także o tych, których kochamy. Niech Dzień Kobiet będzie dla Was nie tylko okazją do świętowania, ale także do refleksji nad własnym zdrowiem i podjęcia kroków w kierunku zdrowszego i szczęśliwszego życia.
🌷Życzymy Wam wszystkim wiele radości, uśmiechu i spełnienia, a przede wszystkim zdrowia – najcenniejszego ze wszystkich darów życia!
🌷Pamiętajmy też o regularnych badaniach profilaktycznych – https://pacjent.gov.pl/tydzien-zdrowia-kobiet