Wspólnie z #NFZ Dbamy o Wasze Zdrowie!
Wiele ze spotkań Klubu Pacjenta w 2023 r. odbyło się przy wsparciu Narodowy Fundusz Zdrowia. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę, która wniosła niezwykłą wartość do naszych wydarzeń – inspirujące wykłady ekspertów #NFZ i stoiska ds. profilaktyki, na których mogliście m. in. zaczerpnąć wiedzy na temat programów profilaktycznych Ministerstwo Zdrowia, Akademia NFZ, portalu #DzietyNFZ, aplikacji MojeZdrowie+, wyrobić kartę #EKUZ oraz wykonać analizę składu ciała.🌟
🚀 Z radością rozpoczynamy kolejny rok spotkań Klubów Pacjenta, ogłaszając, że Narodowy Fundusz Zdrowia objął honorowym patronatem wszystkie spotkania w 2024 r. 🎉
Podczas wydarzeń edukacyjnych realizowanych przez Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland dokładamy wszelkich starań, by docierać z cenną wiedzą na temat profilaktyki zdrowia w ramach #NFZ do jak najszerszego grona😊
👉 Zapraszamy do śledzenia informacji na temat Klubów Pacjenta! Zdrowie zaczyna się od świadomości, a wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele! 💙🌿