Kluczem do zdrowego serca jest odpowiednia profilaktyka, a dzisiaj chcemy zadbać o Wasze serca razem Fundacja “Z sercem do Pacjenta”, specjaliści z Grupy American Heart of Poland w ramach współpracy z Łódzkim OW Narodowy Fundusz Zdrowia wzięli udział w wydarzeniu pod hasłem „Środa z Profilaktyką z ŁOW NFZ – choroby serca”
Podczas wydarzenia uczestnicy skorzystali z porad kardiologa, koordynatora programu KOS – Zawał, koordynatora onkologicznego, pomiaru ciśnienia, pomiaru glukozy we krwi, nauki samobadania piersi, porad dotyczących przeszczepu szpiku.
To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mogliśmy przekazać wiele cennych informacji na temat profilaktyki zdrowotnej.
Wierzymy, że nasze działania przyczyniają się do poprawy świadomości zdrowotnej i zachęcają do regularnych badań.
Dziękujemy za zaproszenie Łódzkiemu OW NFZ.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach z cyklu #Środazprofilaktyką