Za nami wyjątkowy #KlubPacjenta w Śląskie. Pozytywna energia – tym razem mieliśmy okazję towarzyszyć piknikowi “Katowiczanki, Katowiczanie – piękni w różnorodności”, organizowanym 24 czerwca przez Katowice – oficjalny profil miasta, W KATOWICACH.eu i UNICEF Poland ❤️🧡💛
 

👉Na gości odwiedzających nasze stoisko na katowickim rynku czekała nie tylko możliwość poszerzenia swoje wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowotnej, ale również bezpłatne badania i rozmowy ze specjalistami.
 

👉Uczestnicy mogli się zapoznać m.in. ze wskazówkami od dietetyka oraz skorzystać z porad lekarskich dotyczących ran przewlekłych, zespołu stopy cukrzycowej oraz badań endoskopowych 👩‍⚕️👨‍⚕️
 

👉Ogromnie nam miło, że pomimo nieco deszczowej aury tak tłumnie przybyliście na piknik i odwiedzaliście nasze stoisko – to kolejny dowód na to, jak ważne i potrzebne są rozmowy o zdrowiu w przestrzeni publicznej! Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia już wkrótce na kolejnych spotkaniach! 🥰
 

#KlubPacjenta #ZsercemdoPacjenta #profilaktyka #edukacja #bezpłatnebadania #katowice #kato #śląskie #zdrowie #event #AmericanHeartofPoland.