❤️Dziękujemy za udział w #KlubiePacjenta w Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Miasto Suwałki, które odbyło się 26 kwietnia, a poświęcone było tematyce chorób cywilizacyjnych i profilaktyki zdrowotnej.
Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładów specjalistów z Grupy American Heart of Poland na temat profilaktyki chorób układu krążenia oraz interakcji lekowej.
🔷Była też możliwość skorzystania z różnych badań i konsultacji, takich jak pomiar ciśnienia, pomiar cukru, analiza składu masy ciała, oraz odwiedzić stoisko ds. profilaktyki #NFZ Akademia NFZ❗
💛Po wykładach uczestnicy chętnie korzystali z porad farmaceuty i przeglądów lekowych💊
Spotkanie promowało świadomość zdrowotną i zachęcało do dbania o dobre samopoczucie ❣️
Wydarzenie skierowane do mieszkańców Suwałk, zrealizowane zostało w ramach zadania publicznego pn. „Klub Pacjenta – spotkania edukacyjno – profilaktyczne w zakresie choróbcywilizacyjnych” współfinansowanego przez Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz👏