Dziękujemy wszystkim za udział w młodzieżowym #KlubPacjenta w Gmina Chrzanów Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie MOKSiR Chrzanów!Podczas spotkania poruszyliśmy dwie niezwykle ważne kwestie:-prawidłowe stosowanie suplementów diety,
-wpływ napojów energetycznych na zdrowie.To był wspaniały czas pełen wiedzy i ciekawych rozmów!Nasi uczestnicy mieli możliwość zadania pytań Pani Dr n. med. Magdzie Konkolewskiej oraz mgr farm. Magdalenie NowaAmerican Heart of Polandnd na temat suplementacji oraz napojów energetycznych. To była doskonała okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości i zdobycia rzetelnych informacji.Burmistrz Robert Maciaszekek podkreślił podczas wydarzenia jak ważna jest profilaktyka zdrowia od najmłodszych lat oraz dostęp do sprawdzonych informacji na temat zdrowia.➡️ Nie zabrakło również indywidualnych rozmów z zaproszonymi specjalistami ds. profilaktyki z #MałopolskiNFZ oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chrzanowie. Dziękujemy za ich cenne wskazówki i zaangażowanie!Patronat nad wydarzeniem objął BurmistrBurmistrz Robert Maciaszekek, a #KlubyPacjenta odbywają się pod honorowym patronateMinisterstwo Zdrowiaia oraz #NFAkademia NFZFZ.Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność i aktywny udział w spotkaniu!#malopolskie #zdrowie #badania #wiedza #chrzanow #NFZ