Dziękujemy serdecznie za udział w spotkaniu #KlubuPacjenta dotyczącym profilaktyki zdrowotnej, które odbyło się w Miejskim Klubie Seniora w Otwocku z mieszkańcami oraz słuchaczami Uniwersytet III Wieku w Otwocku -Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę na temat:- miażdżycy i cukrzycy typu 2, gdzie dr med. Tomasz Deptuch, kardiolog Grupy American Heart of Poland podkreślił rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu i kontrolowaniu tych chorób.- zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej w profilaktyce chorób układu krążenia, o których wykład wygłosił mgr Artur Florczak.-bezpieczeństwa stosowania leków i suplementów ziołowych, gdzie mgr farmacji Anna Mękicka przedstawiła korzyści i potencjalne ryzyka związane z używaniem suplementów diety i preparatów ziołowych.🟢 Przeprowadziliśmy również bezpłatne badania tj. pomiar ciśnienia, pomiar cukru czy pomiar natlenienia krwi. Dzięki temu uczestnicy mogli na miejscu sprawdzić swoje zdrowie i skonsultować wyniki z obecnymi specjalistami.🟢Ponadto w Międzynarodowym Dniu Farmaceuty uczestnicy mieli okazję skorzystać z profesjonalnych przeglądów lekowych oraz indywidualnych konsultacji z farmaceutą.Dziękujemy, że dołączyliście do nas, aby dowiedzieć się, jak lepiej zadbać o swoje zdrowie i poprawić jakość życia🟢 Patronat honorowy nas wydarzeniem objął Starosta Otwocki Tomasz Laskus  Patronat medialny Głos Seniora