Aktualności

  • All Posts
  • Uncategorized
Za nami wyjątkowe spotkanie w Mikołowie

17 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Wykład Profilaktyczny organizowany przez Powiatowy Uniwersytet Trzeciego Wieku w Mikołowie. Było to niezwykle wartościowe wydarzenie pełne wiedzy i troski o zdrowie.  “Prawa...

KLUB PACJENTA w Miasto Ustroń już za nami!

To było inspirujące spotkanie pełne wiedzy, bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ekspertom, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem! Podczas wydarzenia Sandra Tymich, fizjoterapeutka z...

Przewijanie do góry