Aktualności

  • All Posts
  • Uncategorized
Klub Pacjenta w Miasto Bieruń za nami!

26 marca mieszkańcy Bierunia mieli okazję wziąć udział w pierwszym spotkaniu Klubu Pacjenta, które odbyło się w Domu Kultury “Gama”. Wydarzenie swoim patronatem objął Burmistrz Bierunia Sebastian Macioł, który osobiście...

Przewijanie do góry