Aktualności

  • All Posts
  • Uncategorized
Dzień Zdrowia w Miasto Tychy za nami!

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym przez Miasto Tychy, promującym profilaktykę i zdrowy styl życia w ramach #KlubPacjenta. W tyskiej Mediatece mieszkańcy mogli bezpłatnie skorzystać...

Za nami Klub Pacjenta w Miasto Kutno !

24 października w Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie odbyło się kolejne spotkanie Klubu Pacjenta. Mieszkańcy skorzystali z bezpłatnych badań – wzroku w mobilnym Zaćmobusie Weiss Klinik Grupa Scanmed,...

Przewijanie do góry