Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klub Pacjenta w Tychach!

20 października, 2023 - 11:00 - 13:00

20 października zapraszamy do Miasto Tychy na Klub Pacjenta współorganizowany z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tychach ❤️
👉 Spotkanie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą poznać cenne wskazówki na temat tego, jak lepiej dbać o swój organizm, by cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją przez długie lata!
👉 W ramach kampanii “Za głosem serca” dowiemy się co powinniśmy wiedzieć o niewydolności serca, jej objawach, leczeniu i rehabilitacji dzięki obecności Pani dr Sylwii Kucia-Kuźmy Ordynator Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej, Szpital Murcki, Katowice.
👉 Eksperci z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach opowiedzą jak czytać etykiety na produktach a dietetyk Uzdrowiska Ustroń Pani Michalina Ożga przedstawi prelekcję pt. „Dieta dobra dla serca”.
👉 Nie zabraknie również okazji do indywidualnych rozmów z zaproszonymi specjalistami i bezpłatnych badań. Na uczestników będzie czekać również stoisko ds. profilaktyki NFZ oraz stoisko Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach
👉 Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Tychów Pan Andrzej Dziuba
❗️ UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY, WSTĘP WOLNY

Szczegóły

Data:
20 października, 2023
Godzina:
11:00 - 13:00

Miejsce wydarzenia

Tychy
Ciasna 3
Tychy, Śląskie Poland