👥Depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Dlatego warto zaznajomić się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi jej przyczyn, objawów depresji oraz sposobów postępowania w przypadku jej wystąpienia.
💙Zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne, dlatego dziękujemy, że byliście z nami na spotkaniu Klubu Pacjenta Fundacja “Z sercem do Pacjenta” w Augustowie❗ ❤
🌟 To było spotkanie pełne cennych informacji, otwartych rozmów i praktycznych wskazówek dotyczących zdrowia psychicznego dzięki obecności Pani Beaty Biedulewicz, specjalistki chorób wewnętrznych, geriatria Grupa American Heart of Poland. Dziękujemy też Justynie Jakubów z Fundacja “Z sercem do Pacjenta” za inspirujące warsztaty, które pokazały nam, jak ważne jest dbanie o naszą pamięć.🌟
🌟Patronat honorowy nad spotkaniem sprawowali:
👉🏻Starosta Powiatu Augustowskiego – Jarosław Szlaszyński
👉🏻Burmistrz Miasta Augustowa – Mirosław Karolczuk
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach Klubu Pacjenta! 💙