Z ogromną radością informujemy, że Ministra Izabela Leszczyna Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia objęli honorowym patronatem drugą edycję Centralnego Klubu Pacjenta, którego organizatorem jest Fundacja “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland.
-Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni tymi wyjątkowym wyróżnieniami, które stanowią potwierdzenie naszego zaangażowania w dziedzinie zdrowia i profilaktyki.

W ramach działań edukacyjnych realizowanych przez Fundacja “Z sercem do Pacjenta” współpracujemy m.in. z #NFZ i dokładamy wszelkich starań, by docierać z cenną wiedzą na temat zdrowia do jak najszerszego grona.

!Druga edycja Centralnego Klubu Pacjenta, organizowana przez Fundacja “Z sercem do Pacjenta”, odbędzie się 24 września 2024 r. w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.